Zostały tylko cztery miejsca! We wtorek poznamy komplet finalistów NINJA WARRIOR POLSKA

Inne
Zostały tylko cztery miejsca! We wtorek poznamy komplet finalistów NINJA WARRIOR POLSKA
fot. Materiały prasowe
Michał Grochoła jest jednym z faworytów odcinka.

To już ostatnia prosta przed wielkim finałem! Przed nami – szósty odcinek eliminacyjny. We wtorkowy wieczór poznamy komplet finalistów trzeciej edycji NINJA WARRIOR POLSKA!

Jednym z głównych faworytów nie tylko odcinka, ale także całego programu jest jeden z najlepszych zawodników poprzedniej edycji – Michał Grochoła.


– Przez wiele lat trenowałem właściwie wszystko. Ciężko mi powiedzieć, czego nie trenowałem. Była siłownia, futbol amerykański, siatkówka, piłka nożna, teraz są biegi OCR - wymienia finalista drugiej edycji. – Podchodzę do tego wielopłaszczyznowo i mam nadzieję, że to da mi w końcu upragnione zwycięstwo.


W szóstym odcinku pojawi się wyjątkowo dużo przedstawicieli przeróżnych dyscyplin.


- Długo trenowałem skoki narciarskie i kombinację norweską – opowiada Michał Pytel wyrażając nadzieję, że dalekie loty na torze NINJA również mogą się przydać.


Bieganie to największa miłość i pasja Aleksy Motylskiej.


- Moim największym osiągnięciem jest przebiegnięcie 264 kilometrów w 48 godzin, a w 2019 roku świętowałam swój setny maraton – wymienia z lekkością 24-latka z Mogilna.


Przerwę w zgrupowaniu kadry narodowej na udział w programie wykorzystała przygotowująca się do igrzysk olimpijskich w Tokio pięściarka Sandra Drabik.


- Akurat wróciłam ze zgrupowania, kładłam się spać i zobaczyłam reklamę w telewizji. Postanowiłam wysłać zgłoszenie. Tak naprawdę nie myślałam, że się ktoś odezwie, a po jakimś czasie dostałam maila z zaproszeniem na casting. No i jestem – zdradza wicemistrzyni Europy w boksie olimpijskim. – Występ w programie jest oczywiście skonsultowany z moim trenerem klubowym i z panią trener kadry narodowej, także wszystko jest pod kontrolą.


Czy także na torze wszystko będzie pod kontrolą? Przekonacie się w szóstym odcinku NINJA WARRIOR Polska we wtorek w Polsacie. Początek o 20.05.

 

Aleksandra Szutenberg, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie