Mordercze treningi Conora McGregora! "Nie odpoczywałem, jeśli nie musiałem"

Sporty walki
Mordercze treningi Conora McGregora! "Nie odpoczywałem, jeśli nie musiałem"
Fot. Polsat Sport
Conor McGregor w ciągu najbliższych kilku miesięcy powinien stoczyć kolejną walkę.

Conor McGregor szykuje się do powrotu do oktagonu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w lipcu dojdzie do trzeciego starcia pomiędzy Irlandczykiem a Dustinem Poirierem. "The Notorious" zapowiada, że do zbliżającej się walki będzie się przygotowywał w rygorystycznym reżimie treningowym.

Były podwójny mistrz UFC chce wrócić do sposobu trenowania, jaki przyniósł mu pierwsze większe sukcesy. Na Twitterze 32-latek podzielił się wspomnieniami z przygotowań do swojego pierwszego pojedynku w największej organizacji na świecie. W kwietniu 2013 roku reprezentant Irlandii znokautował w pierwszej rundzie Marcusa Brimage'a. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jon Jones ostro o Janie Błachowiczu! Przestań pie*****ć!

 

"O dacie debiutu w UFC dowiedziałem się dziewięć tygodni przed galą. Tydzień mi zajęło, zanim zacząłem trenować. Potem na osiem tygodni przed walką przeprowadziłem się do siostry, która mieszkała blisko klubu. Budziłem się, trenowałem, wracałem do mieszkania, jadłem, odpoczywałem, trenowałem znowu, wracałem do mieszkania i kładłem się spać. Wszystko powtarzałem" - opisał McGregor. 

 

 

Ponadto zawodnik z Dublina podkreślił, że w zaostrzonym reżimie  zdarzało mu się nie odpuszczać jednostek treningowych nawet w niedzielę. "The Notorious" zamierza wrócić do tego typu przygotowań, gdyż w ten sposób udało mu się sięgnąć po tytuł mistrza UFC w wadze piórkowej, a wcześniej po mistrzowskie pasy Cage Warriors w kategoriach piórkowej i lekkiej. 

 

 

Przed McGregorem kluczowa walka dla jego przyszłości. Finał trylogii z Dustinem Poirierem przesądzi o tym, czy Irlandczyka stać jeszcze toczenie wielkich pojedynków. Do trzeciej odsłony rywalizacji McGregor - Poirier dojdzie najprawdopodobniej w lipcu na UFC 264. 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie