PGE Skra Bełchatów osłabiona przed drugim meczem z ZAKSĄ

Siatkówka
PGE Skra Bełchatów osłabiona przed drugim meczem z ZAKSĄ
fot. Cyfrasport
Milan Katić nie będzie mógł pomóc swojej drużynie w drugim meczu półfinałowym PlusLigi.

W drugim meczu półfinałowym PlusLigi pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ w ekipie z Bełchatowa nie wystąpi Milan Katić. Siatkarz doznał kontuzji mięśni brzucha i czeka go dłuższa przerwa od gry.

Milan Katić w obecnym sezonie wystąpił w 16 meczach PlusLigi, głównie w pierwszej części sezonu, gdy w pełni gotowy do gry nie był jeszcze Taylor Sander. Serbski przyjmujący dobrze prezentował się na boisku, a jego skuteczność ataku wynosi 44 procent. W ostatnich meczach był rezerwowym i pomagał drużynie w trudniejszych momentach.

Zobacz także: ZAKSA o krok od finału PlusLigi! PGE Skra bez szans w Hali Azoty

 

Niestety Katić po sobotnim spotkaniu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle doznał kontuzji mięśni brzucha. Po badaniu USG okazało się, że Serb nie będzie mógł pomóc zespołowi w meczu rewanżowym.

 

Sztab medyczny PGE Skry robi wszystko, by Katić jeszcze w tym sezonie wrócił na boisko i pomógł zespołowi w walce o medale PlusLigi. Milanowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.


 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PGE Skra Bełchatów (@pgeskra)

 

W pierwszym meczu półfinału PlusLigi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pewnie pokonała PGE Skrę Bełchatów 3:0. Rewanż zaplanowano na 7 kwietnia w hali Energia, a rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw.

RM, Polsat Sport, skra.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze