Reprezentantka Polski zostaje w Legionovii

Siatkówka
Reprezentantka Polski zostaje w Legionovii
fot. Cyfrasport
Olivia Różański pozostanie zawodniczką DPD IŁCapital Legionovii Legionowo

Klub Tauron Ligi DPD IŁCapital Legionovia Legionowo poinformował o przedłużeniu kontraktu z kolejną siatkarką. Olivia Różański w ostatnim sezonie pięciokrotnie sięgała po tytuł MVP i była liderką ofensywy ekipy z Legionowa i zagra w niej również w przyszłym sezonie.

Po transferze z BKS Bielsko-Biała, gdzie występowała w latach 2017–20, Olivia Różański świetnie wprowadziła się do legionowskiej ekipy. W pierwszych trzech meczach zgromadziła komplet statuetek dla najbardziej wartościowej zawodniczki. W obecnym sezonie 23-letnia przyjmująca zdobyła dokładnie 400 punktów dla ósmej drużyny Tauron Ligi.

 

Zobacz także: Izabela Lemańczyk zostaje w DPD IŁCapital Legionovii Legionowo

 

Cieszę się bardzo, że będę mogła reprezentować barwy DPD IŁCapital Legionovii w przyszłym sezonie. Mimo, że ten sezon był dla nas trudny, patrzę z dużym optymizmem na kolejny – powiedziała Różański.

 

Olivia to siatkarka, która przebojem wdarła się na szczyt rankingów polskich przyjmujących, zwłaszcza w aspektach ofensywnych. Już przed rokiem umawialiśmy się na przynajmniej dwuletnią współpracę, bardzo miło mi ją dziś potwierdzić – stwierdził prezes Konrad Ciejka.

RM, Polsat Sport, dpd.legionovia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie