Fortuna Puchar Polski: Arka Gdynia - Piast Gliwice. Dogrywka! Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Zanim oczy polskich kibiców skierują się na rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów, w Gdyni rozegrane zostanie spotkanie w ramach półfinału Fortuna Pucharu Polski. Arka podejmie Piasta Gliwice. Relacja i wynik na żywo od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

Arka w sezonie 2020/2021 rywalizuje na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. Ekipa z Gdyni wydawała się pewniakiem do szybkiego powrotu do elity, jednak pierwszoligowa rzeczywistość nieco weryfikuje te przewidywania. Arka co prawda znajduje się w czołówce, ale zaledwie na miejscu barażowym - ostatnim z nich. W ostatniej kolejce piłkarze tego klubu przegrali 0:1 z GKS Tychy, marnując w końcówce rzut karny.

Z kolei ekstraklasowy Piast, po kiepskim starcie, rozpędził się na dobre i dołączył do ekip walczących o europejskie puchary. Podopieczni Waldemara Fornalika zajmują piątą lokatę w tabeli i z pewnością postarają się odrobić pozostałe straty punktowe do podium w najbliższych kolejkach.

Arka w aktualnej edycji Fortuna Pucharu Polski wyeliminowała między innymi Górnika Łęczna czy Puszczę Niepołomice. Piast z kolei poradził sobie z Legią Warszawa czy Pogonią Szczecin. Kto będzie górą tym razem?

Relacja i wynik na żywo meczu Arka Gdynia - Piast Gliwice od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie