Kolejna wielka czwórka w finale Ninja Warrior Polska

Inne
Kolejna wielka czwórka w finale Ninja Warrior Polska
fot. Materiały prasowe
Kolejna wielka czwórka w finale „Ninja Warrior Polska”.

Do finałowej ekipy Ninja Warrior Polska dołączyło czterech kolejnych zawodników. Tym samym znamy nazwiska wszystkich 24 finalistów III edycji show, którzy 13 kwietnia na antenie Polsatu zawalczą o tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tys. złotych!

29-letni Michał Grochoła z miejscowości Mikołów jako faworyt odcinka, który w poprzednim sezonie dotarł do finału, nie zawiódł także i tym razem. Świetnie poradził sobie z presją, skupiony do samego końca z lekkością i gracją pokonał wszystkie przeszkody etapu półfinałowego.

 

Mimo że dla 24-letniego Michała Kądziela woda to żywioł – pracuje jako instruktor pływania, a także ratownik wodny, trzymał się z dala od basenów w Ninja Warrior Polska. – Jest takie powiedzenie – dobry ratownik, to suchy ratownik – podsumował swoje przejście dumny 24-latek z Warszawy, który jako drugi przeszedł przez wszystkie przeszkody etapu półfinałowego show.

 

36-letni Daniel Barański powrócił na tor Ninja Warrior Polska w szczytowej formie. Gimnastyk z Katowic wyciągnął wnioski ze swojego udziału w I edycji show, gdzie odpadł na odcinku eliminacyjnym. Choć zaliczył kąpiel w basenie podczas przeprawy przez „spiralę Ninja”, zasilił grono finalistów.

 

Młodszy aspirant w służbie straży pożarnej z miejscowości Krawce, 27-letni Jarosław Jarosz ugasił płomienie palące jego mięśnie kąpielą w basenie podczas przechodzenia przez czwartą przeszkodę, tzw. „spiralę Ninja”. Mimo tego wywalczył miejsce w finale i tym samym zrealizował cel, jaki przyświecał jego udziałowi w programie - udowodnił, że strażacy to nie tylko chłopcy z „sikawkami”, ale też prawdziwi wojownicy, którzy na co dzień muszą radzić sobie z prawdziwymi przeszkodami.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie