Kwalifikacje do MŚ w snookerze: Stephen Hendry - Xu Si. Relacja i wynik na żywo

Inne

Legendarny Stephen Hendry wrócił ze snookerowej emerytury i postara się po raz kolejny zagrać w mistrzostwach świata. Plany zamierza pokrzyżować mu utalentowany Chińczyk. Relacja i wynik na żywo meczu Stephen Hendry - Xu Si od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

Hendry kilka miesięcy temu zszokował snookerowy świat i ogłosił wznowienie kariery po ośmiu latach emerytury. W swoim "debiucie" w turnieju Gibraltar Open 4:1 pokonał go Matthew Selt, ale już w pierwszej rundzie kwalifikacji do MŚ to Szkot ograł swojego przeciwnika. Był nim inny z legendarnych snookerzystów, Jimmy White, z którym Hendry w latach 90 czterokrotnie mierzył się w finałach mistrzostw świata i za każdym razem triumfował. Podobnie było tym razem - Szkot pokonał White'a 6:3 i zameldował się w kolejnej rundzie kwalifikacji.

Tym razem jego rywalem będzie 23-letni Chińczyk. Xu Si zawodowym snookerzystą jest od 2017 roku i jak na razie nie jest w stanie przebić się do czołówki. W swojej karierze ma jednak kilka cennych wygranych meczów - między innymi z Matthew Stevensem czy Kenem Dohertym. Czy uda mu się do tej listy dorzucić nazwisko siedmiokrotnego mistrza świata? 

Relacja i wynik na żywo meczu Stephen Hendry - Xu Si od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie