PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jako pierwsza awansuje do finału PlusLigi? Czy być może PGE Skra Bełchatów wyrówna stan półfinałowej rywalizacji i przedłuży swoje szanse na walkę o mistrzostwo Polski? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem. Bez wątpienia czeka nas emocjonujące spotkanie. Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl.

Pierwsze starcie półfinałowe między ZAKSĄ a Skrą nie pozostawiło wątpliwości, kto jest głównym faworytem tegorocznych rozgrywek. Broniący mistrzowskiego tytułu kędzierzynianie bez straty seta pokonali podopiecznych trenera Michała Mieszko Gogola i prowadzą w rywalizacji do dwóch zwycięstw 1:0.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarze Asseco Resovii górą w pierwszym meczu z Treflem Gdańsk

 

Obie ekipy rozpoczęły walkę w fazie play-off po swojej myśli. Jako zwycięzca fazy zasadniczej ZAKSA w ćwierćfinałach mierzyła się z ósmą ekipą. Mecze ze Ślepskiem Malow Suwałki zakończyły się wygranymi mistrzów Polski (dwukrotnie po 3:1). Równie pewnie swoje ćwierćfinały wygrywali bełchatowianie, mierzący się z Asseco Resovią Rzeszów (3:1 i 3:0).

 

W środę finalista Ligi Mistrzów będzie chciał potwierdzić dominację i awansować do upragnionego finału, natomiast Skra zrobi wszystko, by im tę drogę do złotego medalu uprzykrzyć. Czeka nas emocjonujące spotkanie.

 

Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze