Polsat Sport i Super Polsat pokażą półfinały Fortuna Pucharu Polski

Piłka nożna
Polsat Sport i Super Polsat pokażą półfinały Fortuna Pucharu Polski
fot. materiały prasowe
Finał Pucharu Polski ponownie zostanie rozegrany w Lublinie

Już tylko cztery zespoły liczą się w walce o najbardziej prestiżowe trofeum piłkarskie w Polsce. Oficjalnym nadawcą Fortuna Pucharu Polski jest Telewizja Polsat, a transmisje meczów półfinałowych 7 i 14 kwietnia dostępne będą w Polsacie Sport i obecnym w naziemnej telewizji cyfrowej Super Polsacie.

Półfinałowe pary piłkarskiego Pucharu Polski tworzą Arka Gdynia i Piast Gliwice oraz Cracovia i Raków Częstochowa. Jako pierwsze o awans do wielkiego finału powalczą zespoły z Gdyni i Gliwic.

To spotkanie w środę 7 kwietnia o godzinie 17:30 pokażą Polsat Sport i Super Polsat. Mecz skomentują Tomasz Lach z Polsatu Sport i mający reprezentacyjną przeszłość piłkarz Marcin Kaczmarek. Wywiady w trakcie transmisji przeprowadzi Mariusz Hawryszczuk.

 

Tydzień później swój mecz półfinałowy rozegrają broniąca trofeum Cracovia i Raków Częstochowa. Transmisja ponownie dostępna będzie od godziny 17:30 w Polsacie Sport i Super Polsacie.

 

Zobacz także: Fortuna Puchar Polski: Zdecydowano gdzie zostanie rozegrany finał

 

Finał Pucharu Polski zaplanowany jest na 2 maja. Z powodu pandemii mecz, podobnie jak przed rokiem, nie zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie, a na Arenie Lublin.


W 2020 roku Polski Związek Piłki Nożnej przedłużył z Telewizją Polsat umowę na pokazywanie rozgrywek Pucharu Polski na sezony 2021/22, 2022/23 i 2023/24. Na mocy tego porozumienia Telewizja Polsat w każdym sezonie transmituje co najmniej 28 meczów rozgrywek, w tym wszystkie począwszy od fazy 1/8 finału.

 

Spotkania półfinałowe oraz finał transmitowane są w kanałach otwartych. Umowa obejmuje również transmisje meczów o Superpuchar Polski.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze