TAURON Liga: Daria Szczyrba przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo

Siatkówka
TAURON Liga: Daria Szczyrba przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo
fot. materiały prasowe
Daria Szczyrba przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo.

Mistrzyni Polski z 2019 roku Daria Szczyrba przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo na kolejny rok. W kończącym się sezonie TAURON Ligi jej ekipa uplasowała się na ósmym miejscu.

Urodzona w 1998 roku przyjmująca mierzy 180 cm wzrostu. Pochodzi z Braniewa. Do legionowskiego klubu trafiła przed rokiem. Wcześniej przez dwa sezony broniła barw ŁKS Commercecon Łódź, z którym wywalczyła tytuł mistrzowski. 

 

- Bardzo się cieszę, że kolejny rok spędzę w Legionowie. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu i mam nadzieję, drodzy kibice, że zobaczymy się w naszej hali – powiedziała Szczyrba.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarki Chemika Police w finale Tauron Ligi!

 

- Jestem przekonany, że w minionym sezonie Daria nie pokazała jeszcze wszystkiego, na co ją stać i najlepsze dopiero przed nami – dodał menedżer zespołu Maciej Szewczyk.

 

Poprzednio kontrakt z ekipą z Mazowsza przedłużyły Klaudia Kulig, Izabela Lemańczyk, Maja Tokarska, Alicja Grabka i Olivia Różański.

 

W kończącym się sezonie TAURON Ligi ekipa z Legionowa zajęła ósme miejsce. Najpierw poległa w ćwierćfinale z E.LECLERC Moya Radomką Radom, a batalię o siódmą pozycję przegrała z Energą MKS Kalisz.

agb, Polsat Sport, dpd.legionovia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie