Zwariowana radość piłkarzy Arki! Przejęli transmisję podczas wywiadu (WIDEO)

Piłka nożna
Zwariowana radość piłkarzy Arki! Przejęli transmisję podczas wywiadu (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Zwariowana radość piłkarzy Arki! Przejęli transmisję podczas wywiadu (WIDEO)

Występująca na drugim poziomie rozgrywkowym Arka Gdynia awansowała do finału Fortuna Pucharu Polski po tym, jak ograła Piasta Gliwice po rzutach karnych. Jednym z bohaterów gdyńskiej ekipy był bramkarz Kacper Krzepisz, który pojawił się przed kamerą Polsatu Sport tuż po wywalczeniu awansu.

Krzepisz w konkursie jedenastek obronił rzut karny wykonywany przez Bartosza Rymaniaka, a przy strzale Michała Chrapka dopisało mu szczęście, gdy piłka trafiła w poprzeczkę. Sukces gdynian, którzy awansowali do finału Pucharu Polski po raz trzeci w ciągu pięciu lat, przypieczętował strzelonym karnym Marcus Vinicius.

 

Zobacz także: Zdecydowano, gdzie zostanie rozegrany finał Fortuna Pucharu Polski

 

Tuż po końcowym gwizdku przed kamerami pojawił się bramkarz Arki, który nie potrafił ukryć radości z wywalczonego awansu. Jeszcze bardziej ekspresyjnie z finału cieszyli się jednak jego koledzy z pola, którzy przerwali wywiad z Krzepiszem. Gdynianie na chwilę przejęli telewizyjną transmisję, manifestując szaloną radość.

 

 

Finał Fortuna Pucharu Polski 2020/2021 odbędzie się w Lublinie 2 maja. Rywalem Arki będzie zwycięzca meczu Cracovia - Raków Częstochowa, który zostanie rozegrany 14 kwietnia w Krakowie.

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie