PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Aluron CMC Warta Zawiercie

Aluron CMC Warta Zawiercie i Ślepsk Malow Suwałki zmierzą się w drugim meczu o 7. miejsce w PlusLidze. W pierwszym spotkaniu po czterosetowym boju górą byli siatkarze Ślepska. Czy tym razem postawią kropkę nad "i", a może to zawiercianie odwrócą losy rywalizacji? Transmisja meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport.

Przed nami kolejne emocje w PlusLidze. Dzień po półfinałowych zmaganiach przyszedł czas na rywalizację o siódme miejsce. Tym razem Aluron CMC Warta Zawiercie podejmie Ślepsk Malow Suwałki w drugim starciu wspomnianej serii. Pierwsze spotkanie zakończyło się triumfem Ślepska, który rozegrał świetny mecz, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę formę skrzydłowych.


ZOBACZ TAKŻE: Michał Kubiak na zasłużonych wakacjach (ZDJĘCIA)


Dobrze zaprezentowali się Bartłomiej Bołądź i Kevin Klinkenberg, którzy łącznie zdobyli aż 35 punktów. Andrzej Kowal nie mógł także poskarżyć się na swoich środkowych. Cezary Sapiński nie tylko zdobył 7 punktów atakiem, ale także postraszył rywali aż trzema asami serwisowym. Andreas Takvam dołożył za to 9 punktów w ataku, trzy blokiem oraz dwa asy serwisowe. To może robić wrażenie zwłaszcza w kontekście czwartkowego rewanżu.


ZOBACZ TAKŻE: PGE Skra Bełchatów osłabiona przed drugim meczem z ZAKSĄ


Co oczywiste nieco gorsze spotkanie w zeszły piątek rozegrali siatkarze Aluron CMC Warty Zawiercie, ale forma niektórych siatkarzy może być pozytywną wiadomością przed rewanżem. Mowa tu szczególnie o Grzegorzu Boćku, który skutecznie zastąpił na boisku Mateusza Malinowskiego i zdobył aż 20 punktów. Jeśli utrzyma swoją dyspozycję do czwartkowego starcia, może stanowić ogromne zagrożenie dla obrony rywali.


Transmisja meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze