Babilon Boxing Show: Karta walk

Sporty walki
Babilon Boxing Show: Karta walk
fot. Babilon
Przed nami gala Babilon Boxing Show.

Starcie Jana Lodzika (4-0, 1 KO) z Agustinem Kucharskim (6-2-1, 1 KO) będzie walką wieczoru piątkowego Babilon Boxing Show. Ciekawie zapowiada się również co-main event, w którym w formule bokserskiej zmierzą się dwaj zawodnicy MMA - Daniel Rutkowski (0-2) i Dawid Śmiełowski (0-0) . Łącznie na gali zobaczymy dziesięć pojedynków - sześć zawodowych i cztery na zasadach boksu olimpijskiego. Zobaczcie kartę walk gali Babilon Boxing Show.

Walka z Kucharskim będzie dla Lodzika piątym starciem na zawodowym ringu bokserskim. Utytułowany kick-boxer nie poniósł dotąd żadnej porażki. Po raz pierwszy jednak „Iron” będzie bohaterem walki wieczoru gali Babilon Boxing Show.

 

Przeciwnikiem zawodnika z Legionowa będzie Agustin Kucharski. Argentyńczyk z polskimi korzeniami ma na koncie dziewięć zawodowych pojedynków, z których sześć zwyciężył. Dwukrotnie jego walki kończyły się przegranymi, raz z kolei jego walka zakończyła się remisem. Do tej pory Kucharski ani razu nie walczył poza granicami Argentyny.

 

ZOBACZ TAKŻE: Rutkowski przed Babilon Boxing Show: Wszystkie walki są dla mnie zabaw

 

Ciekawą historię ma co-main event piątkowej gali. Daniel Rutkowski zmierzy się w nim z Dawidem Śmiełowskim. Kilkanaście dni temu „Królik” efektownie znokautował Krzysztofa Gutowskiego na gali Babilon MMA 20. Tym samym wywalczył sobie miano pretendenta do tytułu mistrza organizacji w kategorii piórkowej. Posiadaczem pasa jest „Rutek”, który zaproponował, żeby przed walką mistrzowską w MMA, obaj zawodnicy zmierzyli się w boksie. Śmiełowski przystał na propozycję i do starcia dojdzie już w piątek.

 

Ponownie na Babilon Boxing Show obejrzymy przegląd młodych zawodników walczących na zasadach boksu olimpijskiego. Tym razem na karcie walk znalazły się aż cztery takie zestawienia.

 

Babilon Boxing Show: Karta walk

 

Agustin Kucharski (6-2-1, 1 KO) - Jan Lodzik (4-0, 1 KO)

Dawid Śmiełowski (0-0) - Daniel Rutkowski (0-0)

Eliasz Jankowski (1-1) - Patrik Balaž (3-0, 1 KO)

Adam Koprowski (4-2) - Krzysztof Wojciechowski (0-0)

Damian Stanisławski (4-2, 1 KO) - Karol Welter (6-0, 2 KO)

Michal Ryba (4-2, 4 KO) - Przemysław Kulig (1-1, 1 KO)

 

Boks olimpijski:

 

Hubert Domaros - Wiktor Kaźmierczak

Patryk Borucki - Kacper Parada

Dawid Delrich - Kacper Niewiadomski

Damian Strzelec - Muhammad Ali Kharimov

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie