Babilon Boxing Show: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight

Sporty walki
Babilon Boxing Show: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight
fot. Babilon Promotion
Transmisja gali Babilon Boxing Show w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight.

Czas na kolejną galę Babilon Boxing Show. W walce wieczoru zmierzą się Jan Lodzik (4-0, 1 KO) i Agustin Kucharski (6-2-1, 1 KO), natomiast w co-main evencie zobaczymy Daniela Rutkowskiego (0-2) i Dawida Śmiełowskiego (0-0). Transmisja gali Babilon Boxing Show w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie.

Lodzik, który jest utytułowanym kickboxerem, po raz piąty pojawi się na zawodowym ringu. Wszystkie dotychczasowe walki wygrał. Teraz jego rywalem będzie Kucharski, czyli Argentyńczyk z polskimi korzeniami. - Lodzik jest silny i wydaje się być w szczycie formy. Widziałem kilka jego walk. Wiem, że jest mocny i lubi się bić. Będę musiał wykorzystać swój zasięg ramion. My, pięściarze z Ameryki Południowej, jesteśmy bardzo twardzi i Lodzik musi to wiedzieć - wyznał Kucharski.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakujące wyznanie Daniela Rutkowskiego

 

Rutkowski i Śmiełowski to zawodnicy MMA. Pod koniec marca "Królik" znokautował Krzysztofa Gutowskiego na gali Babilon MMA 20. Dzięki temu zyskał miano pretendenta do tytułu mistrza organizacji w kategorii piórkowej. Posiadaczem pasa jest "Rutek", który zaproponował, żeby przed walką mistrzowską w MMA, obaj zmierzyli się w boksie. Śmiełowski przystał na propozycję i do starcia dojdzie już w piątek.

 

 

W sumie na gali Babilon Boxing Show zobaczymy dziesięć pojedynków, w tym cztery w boksie olimpijskim.

 

Transmisja gali Babilon Boxing Show w Polsacie Sport i Super Polsacie od godz. 20:00, jak również w Polsacie Sport Fight od godz. 18:30.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie