Dmitrij Muserski blisko Asseco Resovii! Hitowy transfer o krok

Siatkówka
Dmitrij Muserski blisko Asseco Resovii! Hitowy transfer o krok
fot. Cyfrasport
Dmitrij Muserski blisko Asseco Resovii! Hitowy transfer o krok

Dmitrij Muserski prowadzi zaawansowane rozmowy z ekipą Asseco Resovii - donosi portal podkarpacielive.pl. Słynny rosyjski siatkarz miałby dołączyć do ekipy z Rzeszowa od sezonu 2021/2022.

O sensacyjnym transferze Muserskiego donosi lokalny serwis podkarpacielive.pl. Zdaniem dziennikarzy, doświadczony środkowy ma być bliski przenosin do rzeszowskiej drużyny. Jeśli Muserski faktycznie trafi do Resovii, w ekipie z Rzeszowa spotka się między innymi z Maciejem Muzajem, który od nowego sezonu ma pełnić rolę atakującego w ekipie prowadzonej przez Alberto Giulianiego.

 

ZOBACZ TAKŻE: Drużyna Kubiaka po raz drugi z rzędu wicemistrzem Japonii


32-letni Muserski od trzech lat występuje w japońskim zespole Suntory Sunbirds. Wcześniej przez kilkanaście lat grał w rosyjskiej ekipie Biełogorje Biełgorod. Od wielu lat jest reprezentantem Rosji. Wraz z kolegami sięgnął między innymi po złoto olimpijskie w 2012 roku, po triumf w Lidze Światowej w 2011 oraz 2013 roku czy po złoto mistrzostw Europy z 2013 roku.

 

 

Co ciekawe kilka miesięcy temu Muserski przyznał, że w przyszłości nie wyklucza gry w PlusLidze. Kto wie, może od sezonu 2021/2022 kibice faktycznie będą mieli możliwość podziwiania umiejętności słynnego siatkarza na parkietach polskiej ekstraklasy?

 

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze