Jacek Nawrocki w #7strefie. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Jacek Nawrocki w #7strefie. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Transmisja magazynu #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7strefa poświęcimy decydującej fazie play-off w PlusLidze oraz TAURON Lidze. Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą prezesi czołowych klubów męskiej ekstraklasy, a także selekcjoner reprezentacji Polski Jacek Nawrocki, który nie tak dawno powołał szeroki skład kadry narodowej. Transmisja magazynu #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Zarówno u pań, jak i panów coraz bardziej krystalizuje się końcowa tabela rozgrywek. Jastrzębski Węgiel w dwóch spotkaniach pokonał VERVĘ Warszawa Orlen Paliwa (u siebie 3:2, na wyjeździe 3:1), awansował do finału i czeka na zwycięzcę niedzielnego meczu między Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i PGE Skrą Bełchatów. Stan rywalizacji w tej parze 1:1. Trzecie starcie rozstrzygnie, kto zostanie drugim kandydatem do mistrzostwa Polski.

 

ZOBACZ TAKŻE: Łukasz Kaczmarek: Zmarnowaliśmy swoją szansę

 

Decydującą fazę play-off i nie tylko omówimy z prezesami klubów plusligowych: Adamem Gorolem, Sebastianem Świderskim, Konradem Piechockim oraz Piotrem Gackiem.

 

Nie zabraknie też wątków z TAURON Ligi. W sobotę siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów i Grupa Azoty Chemikiem Police rozpoczną walkę o złoty medal rozgrywek.


ZOBACZ TAKŻE: Selekcjoner wyjaśnił, dlaczego w kadrze nie ma Wołosz, Kowalewskiej i Mędrzyk

 

Naszym gościem za pośrednictwem Skype'a będzie również Nawrocki. Selekcjoner reprezentacji Polski 6 kwietnia ogłosił szeroki skład kadry narodowej na pierwszą część sezonu 2021. Z tej grupy wyselekcjonuje 17-osobowy skład na Ligę Narodów, która odbędzie się w Rimini od 25 maja do 20 czerwca.

 

Program prowadzi Jerzy Mielewski, ekspertami w studiu będą Joanna Kaczor-Bednarska oraz Łukasz Kadziewicz.

 

Transmisja magazynu #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. od godziny 16:00.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze