Fortuna 1 Liga: Apklan Resovia - ŁKS Łódź. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Przed Apklan Resovią niezwykle trudne wyzwanie. Rzeszowianie w 24. kolejce Fortuna 1 Ligi podejmą ŁKS Łódź. Czy będzie ich stać na sprawienie niespodzianki? A może goście odniosą zdecydowane zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo z meczu Apklan Resovia - ŁKS Łódź na Polsatsport.pl.

Atmosfera w obozie rzeszowian jest daleka od ideału. Piłkarze Apklanu Resovii po 23. kolejkach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Ich przewaga nad GKS-em Bełchatów, który zagrożony jest spadkiem, wynosi zaledwie dwa punkty. Piłkarze Radosława Mroczkowskiego mają zatem świadomość, że starcie z łodzianami jest niezwykle istotne w kontekście utrzymania na zapleczu ekstraklasy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga: Paweł Ściebura nie jest już trenerem GKS Jastrzębie


Zupełnie inny cel przyświeca podopiecznym Ireneusza Mamrota, którzy zajmują trzecie miejsce w Fortuna 1 Lidze. Jego zespół wciąż liczy się w walce o bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie odbierany w Łodzi jako porażka.


Jedyne do tej pory starcie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się trumfem ŁKS-u 2:1. Obie bramki z rzutów karnych zdobył Antonio Dominguez. Z kolei beniaminek zdołał odpowiedzieć golem Radosława Adamskiego.


Relacja i wynik na żywo z meczu : Apklan Resovia - ŁKS Łódź na Polsatsport.pl. Początek o 15:00.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze