II Liga: Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W sobotni wieczór dojdzie do starcia dwóch drużyn walczących o utrzymanie w eWinner II Lidze. Olimpia Grudziądz podejmie u siebie rezerwy Lecha Poznań. Oba zespoły są po porażkach i bardzo potrzebują punktów, by myśleć o zachowaniu ligowego bytu. Relacja i wynik na żywo meczu Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań na Polsatsport.pl.

Po 24 kolejkach Olimpia zajmuje 17. miejsce, a zatem zagrożone relegacją. Do bezpiecznej lokaty "Biało-Zieloni" tracą zaledwie jeden punkt. Dwa tygodnie temu piłkarze z Grudziądza również rozgrywali istotny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Wówczas przegrali u siebie 1:2 z Hutnikiem Kraków. Tydzień później musieli uznać wyższość GKS Katowice. Lider eWinner II Ligi wygrał 1:0. Kolejna porażka możne znacząco utrudnić Olimpii walkę o utrzymanie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Sensacja! Porażka Manchesteru City z drużyną Polaka

 

W jeszcze gorszym położeniu są rezerwy "Kolejorza". Poznaniacy zamykają stawkę ze stratą trzech punktów do bezpiecznej lokaty. Dyspozycja zespołu ze stolicy Wielkopolski nie napawa jednak optymizmem. Trzy ostatnie mecze to trzy porażki. Warto wspomnieć, że w kadrze drugiej drużyny Lecha jest kilku piłkarzy z przeszłością na poziomie ekstraklasy. W rezerwach "Kolejorza" występują m.in. Grzegorz Wojtkowiak, Sergey Krivets oraz Tomasz Dejewski. 

 

Jesienią w spotkaniu obu drużyn była Olimpia. Ekipa z Grudziądza wygrała w Poznaniu 2:1. Kto tym razem będzie górą? 

 

Relacja i wyniki na żywo meczu Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 2. Początek o 20:15. 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze