UFC: Brutalny nokaut w wadze ciężkiej! Rywal padł jak rażony piorunem (WIDEO)

Sporty walki
UFC: Brutalny nokaut w wadze ciężkiej! Rywal padł jak rażony piorunem (WIDEO)
Fot. Polsat Sport

Jarijs Danho (7-1, 7 KO) brutalnie znokautował Yorgana De Castro (6-4, 5 KO) w walce wagi ciężkiej podczas gali UFC Vegas 23. Zobacz potężne uderzenie w wykonaniu Syryjczyka!

Kibice oglądający galę UFC Vegas 23 nie mogą narzekać na brak efektownych nokautów i ciężkich ciosów. Dokładnie taki przebieg miała walka wagi ciężkiej między Jarijsem Danho i Yorganem De Castro, która zakończyła się po zaledwie trzech minutach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gala KSW 60 w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI


Obaj rywale rozpoczęli pojedynek dość ostrożnie wiedząc, że każdy cios może okazać się ostatnim w tej walce. W końcu po trzech minutach stojący pod siatką Danho znalazł wyłom w obronie De Castro i posłał potężne uderzenie w bok głowy przeciwnika. Sędzia szybko interweniował i zakończył walkę po pięknym nokaucie w wykonaniu Syryjczyka mieszkającego w Niemczech.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mordercze treningi Conora McGregora! "Nie odpoczywałem, jeśli nie musiałem"

 

Nokaut w wykonaniu Danho podczas gali UFC Vegas 23 pokazał, że przydomek "Króla Nokautów" w jego przypadku wcale nie będzie przesadą. Na siedem wygranych pojedynków wszystkie kończył przed czasem, a jego rywale kończyli podobnie jak De Castro. Przypomnijmy także, że to powrót Syryjczyka do mieszanych sztuk walki po prawie pięcioletniej przerwie. Jego ostatnie starcie przed wspomnianą galą UFC przypada na wrzesień 2016 roku. Wówczas zremisował większością głosów sędziowskich z Christianem Colombo podczas gali UFC Fight Night 93.

 

 

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie