UFC: Gamrot - Holtzman. O której godzinie? Kiedy walka?

Sporty walki
UFC: Gamrot - Holtzman. O której godzinie? Kiedy walka?
fot. Instagram
Mateusz Gamrot stoczy drugą walkę w UFC.

Mateusz Gamrot (17-1-1NC, 5 KO, 4 SUB) stoczy w sobotę swoją drugą walkę w UFC. W oktagonie spotka się ze Scottem Holtzmanem (14-4, 5 KO, 2 SUB). O której godzinie rozpocznie się walka Gamrot - Holtzman? Kiedy odbędzie się walka Gamrot - Holtzman? Sprawdźcie!

Gamrot zadebiutował w UFC 17 października 2020 roku, kiedy zmierzył się z Gruzinem Guramem Kutateladze. Pojedynek był bardzo wyrównany, jednak ostatecznie sędziowie wskazali na zwycięstwo jego rywala (28:29, 29:28, 28:29). Co ciekawe, Kutateladze w wywiadze w oktagonie przyznał, że w jego mniemaniu zwycięzcą powinien być... "Gamer". Pojedynek znalazł się w zestawieniu najlepszych walk UFC w 2020 roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot w bojowym nastroju. "Jestem gotowy gryźć w oktagonie"

 

Teraz nadszedł czas na drugą walkę Gamrota w UFC. Tym razem jego rywalem będzie Holtzman, który jest związany z największą organizacją MMA na świecie od 2015 roku. Pod szyldem UFC stoczył jedenaście pojedynków, wygrywając siedem i przegrywając cztery. Musiał uznać wyższość Drew Dobera, Josha Emmetta, Nika Lentza i Beneila Dariusha. Z tym ostatnim przegrał w sierpniu 2020 roku i to był jak na razie jego ostatni występ w oktagonie.

 

Gamrot przygotowywał się do walki w American Top Team na Florydzie. Trenował m.in. z Dustinem Poirierem czy Jorge Masvidalem. Polak jest przekonany, że to zaprocentuje w oktagonie.

UFC: Gamrot - Holtzman. O której godzinie? Kiedy walka?

Walka Gamrot - Holtzman znalazła się na karcie wstępnej gali UFC Fight Night: Vettori vs. Holland. Polak i Amerykanin spotkają się w oktagonie około godziny 20:00.

 

Transmisja gali UFC Fight Night: Vettori vs. Holland w Polsacie Sport od godz. 20:30 i Polsacie Sport Extra od godz. 19:00.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie