UFC: Mateusz Gamrot wskazał nazwisko rywala, z którym chciałby się zmierzyć

Sporty walki
UFC: Mateusz Gamrot wskazał nazwisko rywala, z którym chciałby się zmierzyć
Fot. Polsat Sport
Mateusz Gamrot chce wkrótce wrócić do klatki!

Mateusz Gamrot świetnie zaprezentował się podczas gali UFC Vegas 23. Polak w znakomitym stylu znokautował Scotta Holtzmana w drugiej rundzie. Po walce "Gamer" udzialił bardzo emocjonalnego wywiadu. Kilkanaście minut później już na chłodno wskazał zawodnika, z którym chciałby zmierzyć się w następnej walce.

Do walki z Holtzmanem Gamrot przygotowywał się w American Top Team. Były mistrz KSW spędził tam trzy miesiące. Obóz przygotowawczy przyniósł efekt w postaci świetnego występu podczas UFC Vegas 23. 

 

- Czuję się świetnie. To był mój pierwszy nokaut w karierze. Jestem bardzo szczęśliwy, gdyż trenowałem bardzo ciężko. Spędziłem trzy miesiące w American Top Team. Moja rodzina została w domu. Tęskniłem za nimi - podkreślał "Gamer w rozmowie opublikowanej na "UFC News". 

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC: Gamrot oszalał ze szczęścia! "Dziękuję hejterom"

 

Zawodnik z Kudowy-Zdroju zwrócił uwagę na fakt, że staje się coraz bardziej kompletnym zawodnikiem. W swoich dwóch walkach w UFC Gamrot pokazał, że dobrze radzi sobie we wszystkich płaszczyznach walki. 

 

- Mój debiut w UFC został zdominowany przez zapasy. Druga walka opierała się na stójce. Jestem bardzo szczęśliwy, do zobaczenia na szczycie! - zapowiadał. 

 

Reprezentant Polski wskazał nawet kolejnego rywala, z którym chciałby stoczyć walkę. Jest nim Nasrat Haqparast. 

 

- Dajcie mi wkrótce następną walkę. Jestem głodny i gotowy. Mam do niego duży respekt, ale chciałbym walczyć z Nasratem Haqparastem - mówił. 

 

Haqparast mieszka i trenuje w Niemczech, ale pochodzi z Afganistanu. W UFC stoczył już siedem walk, z czego wygrał pięć. 25-latek uchodzi za jednego z najlepszych zawodników kategorii lekkiej w Europie. Ostatni pojedynek stoczył 13 marca. Wówczas pokonał Rafę Garcię jednogłośną decyzją sędziów. 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie