Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia – Odra Opole. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Swój mecz Fortuna 1 Ligi w niedzielę rozegra zmęczona po półfinale Fortuna Pucharu Polski Arka Gdynia, która awansowała do finału. Jednakże piłkarze z Trójmiasta mają w "nogach" ponad 120 minut gry. Odra Opole będzie chciała wykorzystać ten fakt. Relacja na żywo z meczu Arka Gdynia – Odra Opole na Polsatsport.pl.

W czterech z pięciu meczów w 2021 roku Arka nie zachowywała czystego konta – gola nie traciła tylko w pierwszym ligowym spotkaniu w tym roku. Z kolei opolanie pozostają niepokonani od 5. kolejek, jednak aż cztery z pięciu wspomnianych starć kończyły się remisami. Trzy razy był to remis bramkowy – w żadnym ze spotkań nie padło za to więcej, niż 2.5 bramki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trzy czerwone kartki w trzech meczach z rzędu! Wstydliwa passa

 

Odra i Arka miały okazję stanąć naprzeciw siebie tylko dwa razy (przynajmniej w ostatnich 10. latach). W 2019 roku Odra zwyciężyła 1:0, a jesienią spotkanie tych drużyn zakończyło się bezbramkowym remisem. Nie spodziewamy się zatem wielu bramek.

 

Bezpośredni awans do ekstraklasy uzyskają dwie najlepsze drużyny, zaś trzecim klubem z promocją będzie zwycięzca meczów barażowych z udziałem ekip z miejsc 3-6.

 

Relacja na żywo z meczu Arka Gdynia – Odra Opole na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:40.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze