Liga duńska: Dwa gole Kamila Wilczka w meczu z jego byłym klubem

Kamil Wilczek zdobył dwie bramki dla FC Kopenhaga w 24. kolejce duńskiej ekstraklasy.

Kamil Wilczek zdobył dwie bramki dla FC Kopenhaga oraz nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym na wyjeździe 3:1 meczu z jego byłym klubem Broendby IF w 24. kolejce duńskiej ekstraklasy. Doświadczony piłkarz ma w tym sezonie osiem trafień ligowych.

33-letni Wilczek, który występował w Broendby w latach 2016-20, wpisał się na listę strzelców w 37. minucie oraz w końcówce doliczonego czasu gry (w 90+6.), gdy ustalił wynik.

Natomiast w 90+1. minucie polski napastnik zmarnował "jedenastkę" (obronił golkiper gospodarzy), lecz chwilę potem skuteczną dobitką popisał się klubowy kolega Mohamed Daraby.

FC Kopenhaga zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów, ekipa Broendby jest druga - 45.