UFC: Mateusz Gamrot z bonusem za efektowny nokaut. Ile zarobi Polak?

Sporty walki
UFC: Mateusz Gamrot z bonusem za efektowny nokaut. Ile zarobi Polak?
Fot. Polsat Sport
Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot pokonał przez nokaut Scotta Holtzmana podczas gali UFC Vegas 23. Organizatorzy docenili efektowną walkę w wykonaniu Polaka i nagrodzili go bonusem finansowym. To drugie takie wyróżnienie dla "Gamera" w największej organizacji MMA na świecie.

To zdecydowanie był dzień Mateusza Gamrota. Polski zawodnik występujący w UFC pokonał w sobotę podczas gali UFC Vegas 23 Scotta Holtzmana i zrobił to w świetnym stylu przez nokaut w drugiej rundzie. Jak się okazuje potężne ciosy "Gamera" zostały docenione nie tylko przez kibiców, ale także organizatorów wydarzenia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot oszalał ze szczęścia. "Dziękuję hejterom"


Gamrot znalazł się wśród czwórki nagrodzonych zawodników po gali w Las Vegas, co oznacza, że poza stałym wynagrodzeniem na jego konto trafi dodatkowe 50 tysięcy dolarów. Podobna gratyfikacja finansowa spotkała Mackenzie Dern, Juliana Marqueza i Sama Alveya.

 

ZOBACZ TAKŻE: “Zwyklak Joe” mistrzem, ale w Oklahomie były nokauty i kontrowersje


To drugi bonus w karierze "Gamera" w UFC. W październiku 2020 roku organizacja wyróżniła Polaka po jego debiucie w pojedynku z Guramem Kutateladze. Wówczas Gamrot przegrał niejednogłośnie na punkty.

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie