ATP w Monte Carlo: Mecz Huberta Hurkacza przerwany z powodu deszczu

Hubert Hurkacz musiał opuścić kort ze swoim rywalem.

Mecz Huberta Hurkacza i Thomasa Fabbiano w pierwszej rundzie turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo został przerwany ze względu na opady deszczu. Spotkanie wstrzymano przy stanie 6:3, 0:1 i zostanie ono wznowione w najbliższym możliwym czasie.

Deszcz znów zatrzymał Huberta Hurkacza. Rozgrywane z opóźnieniem (także z powodu opadów) spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo między polskim tenisistą, a Thomasem Fabbiano zostało przerwane.

Polak zdążył wygrać pierwszego seta 6:3 i dobrze rozpoczął spotkanie prezentując szeroki wachlarz zagrań. Przewidywał ruchy Fabbiano oraz grał sprytnie nie pozwalając przeciwnikowi na dłuższe przejęcie inicjatywy. Kolejna partia rozpoczęła się przy serwisie Włocha, który wygrał pierwszego gema do 40.

Zgodnie z informacją podaną przez komentującego mecz Tomasza Lorka spotkanie zostanie wznowione w najbliższej możliwej chwili. Tenisiści opuścili kort i są w gotowości, aby wyjść na niego ponownie. Prognozy nie są jednak zbyt optymistyczne.

Relację na żywo ze wznowionego meczu będzie można śledzić w poniższym linku.