Prezes Asseco Resovii podsumował sezon w PlusLidze

Siatkówka
Prezes Asseco Resovii podsumował sezon w PlusLidze
for. PAP
Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów tegoroczne rozgrywki ekstraklasy zakończyli jako piąta drużyna PlusLigi.

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów tegoroczne rozgrywki ekstraklasy zakończyli jako piąta drużyna w lidze. - Sezon oceniamy pozytywnie – powiedział prezes klubu Piotr Maciąg.

- Od początku w tym sezonie za cel stawialiśmy sobie walkę w każdym meczu. Drużyna zaprezentowała się w tym sezonie dobrze. Sezon oceniamy pozytywnie – powiedział prezes.

 

Zwrócił uwagę na - jak określił – "szczególne okoliczności", z jakimi borykała się rzeszowska drużyna. - Mam tu na myśli kontuzje Nicolasa Szerszenia i Roberta Tahta. Kontuzje tych dwóch ważnych graczy w naszym zespole pojawiły się jednocześnie – zauważył Maciąg.

 

Asseco Resovia na razie poinformowała o odejściu z Rzeszowa Tahta. - O pozostałych ruchach kadrowych klub będzie informował w najbliższym czasie – podkreślił prezes.

 

ZOBACZ TAKŻE: Oficjalnie: Bernardo Rezende trenerem reprezentacji Francji

 

Jak zaznaczył, "na pewno ośmiu zawodników z obecnej drużyny zostanie w składzie na przyszły sezon".

 

- Personalnie jesteśmy przygotowani do kolejnego sezonu. Na papierze drużyna jest mocniejsza niż ta obecna. Jesteśmy nastawieni optymistycznie do przyszłego sezonu – dodał.

 

Resovia w swojej historii siedem razy zdobywała tytuł mistrza Polski. Czterokrotnie uplasowała się na drugiej pozycji, a sześć razy na trzecim miejscu.

PN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie