TAURON Liga: ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

E.Leclerc Moya Radomka Radom wykorzystała atut własnego boiska i pokonała w pierwszym spotkaniu o trzecie miejsce ŁKS Commercecon Łódź. Gospodynie przez większą część meczu kontrolowały jego przebieg, wygrywając pewnie trzy sety. W rewanżu na własnym terenie podopieczne Michala Maska zrobią wszytko, by wygrać i wyrównać stan rywalizacji. Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom na Polsatsport.pl.

10 kwietnia Radomka wykonała pierwszy krok w stronę brązowego medalu Tauron Ligi. Siatkarki prowadzone przez trenera Ricardo Marchesiego zafundowały niezwykły zwrot akcji w pierwszym secie, w którym przegrywały już siedmioma punktami. Ostatecznie ta partia i cały mecz padł ich łupem. W rewanżu "Łódzkie Wiewióry" będą chciały się pokazać ze znacznie lepszej strony i wyrównać stan rywalizacji, która toczyć się będzie do trzech wygranych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarski wtorek z Tauron Ligą! Kto bliżej medali?

 

Półfinały nie poszły po myśli obu ekip. Rewelacja fazy zasadniczej z Radomia w dwóch meczach wyraźnie uległa Grupa Azoty Chemikowi Police. Natomiast łodzianki świetnie zaczęły, bo w pierwszym meczu gładko pokonały Developres SkyRes Rzeszów, ale już w dwóch kolejnych uznały wyższość drużyny Stephane'a Antigi. Na pocieszenie postarają się zakończyć rozgrywki z brązowym medalem na szyi.

 

Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze