II liga: Chojniczanka Chojnice - Śląsk Wrocław II. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Chojniczanka Chojnice podejmie Śląsk Wrocław II w meczu 27. kolejki eWinner 2 Ligi. Czy wrocławianie zdołają przedłużyć serię trzech zwycięstw z rzędu? Relacja i wynik na żywo meczu Chojniczanka Chojnice - Śląsk Wrocław II od godz. 19:30 na Polsatsport.pl.

Czas na wielkie emocje w eWinner 2 Lidze! Tym razem w rolach głównych wystąpią Chojniczanka Chojnice i Śląsk Wrocław II. Gospodarze zajmują trzecie miejsce w tabeli mając na koncie 47 punktów. Ich najbliżsi rywale nie prezentują się wcale gorzej - po 24 rozegranych kolejkach posiadają 38 "oczek".


ZOBACZ TAKŻE: Widzew Łódź ma nowego trenera


Decydująca może okazać się forma z ostatnich spotkań, a tu zdecydowaną przewagę ma Śląsk. Ostatnie pięć spotkań wrocławskiej drużyny to tylko jedna porażka i remis oraz trzy zwycięstwa z rzędu, w tym ostatnie z 11 kwietnia z Bytovią Bytów. To może zrobić wrażenie na piłkarzach Chojniczanki, którzy prezentują się ostatnio dość mizernie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bezbramkowe derby w Głogowie


Wszystko zaczęło się od bezbramkowego remisu z ostatnią w tabeli Olimpią Elbląg i choć po drodze udało się pokonać broniących się przed spadkiem Błękitnych Stargard, to potem nastąpiły dwie bolesne porażki ze Skrą Częstochowa (1:3) oraz Garbarnią Kraków (1:2). Tym razem z pewnością Chojniczanka postara się przerwać złą passę, ale czy dokona tego już w meczu ze Śląskiem? Przekonamy się w środowy wieczór.


Relacja i wynik na żywo meczu Chojniczanka Chojnice - Śląsk Wrocław II od godz. 19:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze