Narzeczona gwiazdy PSG wyśmiała Thomasa Muellera. "Do widzenia, nie jest mi przykro"

Piłka nożna
Narzeczona gwiazdy PSG wyśmiała Thomasa Muellera. "Do widzenia, nie jest mi przykro"
fot. Instagram
Narzeczona Marco Verratiego nie miała litości dla gwiazdora Bayernu Monachium.

Jessica Aidi, będąca narzeczoną Marco Verratiego postanowiła odgryźć się Thomasowi Muellerowi, który przed dwumeczem z Paris Saint-Germain pokusił się o małą uszczypliwość względem rywali. Po awansie paryżan do kolejnej fazy zakpiła z piłkarza Bayernu, kierując jego broń przeciwko niemu samemu.

Po wylosowaniu par ćwierćfinałowych obecnej edycji Ligi Mistrzów, Thomas Mueller postanowił wbić PSG szpilkę, zwracając się do piłkarzy z Francji słowami "Au revoir". W języku francuskim oznacza to rzecz jasna "do widzenia". Dał tym samym do zrozumienia, że podobnie jak w zeszłorocznym finale, w którym Bayern wygrał 1:0 po golu Kingsleya Comana, również teraz ekipa z Monachium będzie górą.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piłkarz Slavii Praga zdyskwalifikowany na 10 meczów za rasizm

 

Rzeczywistość okazała się jednak zgoła odmienna, bowiem osłabieni brakiem Roberta Lewandowskiego podopieczni Hansiego Flicka nie dali rady wywalczyć awansu do półfinału. W pierwszym meczu PSG wygrało na wyjeździe 3:2, a w drugim przegrało u siebie 0:1 i dzięki wyższej liczbie bramek zdobytych na wyjeździe zagwarantowało sobie miejsce w gronie czterech najlepszych drużyn obecnej edycji.

 

O słowach 31-letniego reprezentanta Niemiec nie zapomniała Aidi, która po meczu na Parc des Princes wstawiła na Instagrama zdjęcie Muellera z dopiskiem "Sorry, not so sorry. Au revoir", co oznacza "Wcale nie jest mi przykro, do widzenia".

 

Cóż, Mueller powinien zapamiętać, że każdy miecz ma dwa ostrza, a kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

 

 

Co do Verratiego, to ze względu na zarażenie koronawirusem nie wystąpił w pierwszym meczu, natomiast drugi, ze względu na osłabienie po chorobie COVID-19, przesiedział na ławce rezerwowych.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie