Liga Europy: AS Roma - Ajax Amsterdam. Relacja i wynik na żywo

Czas na rewanżowe starcie 1/4 finału Ligi Europy pomiędzy AS Roma i Ajaksem. W pierwszym meczu ekipa z Włoch niespodziewanie wygrała w Amsterdamie 2:1, co oznacza, że goście czwartkowego spotkania mają trudne zadanie przed sobą. Relacja i wynik na żywo meczu AS Roma - Ajax Amsterdam od godziny 21.00 na Polsatsport.pl.

W ubiegłym tygodniu Holendrzy nie wykorzystali swojej szansy. Podopieczni Erika ten Haga prowadzenie objęli w 39. minucie, a w pierwszych minutach drugiej połowy został im podyktowany rzut karny. "Jedenastki" nie wykorzystał jednak Duszan Tadić i zamiast 2:0, zrobiło się 1:1 po strzale Lorenzo Pellegriniego. Uskrzydleni goście dokończyli dzieła, ustalając wynik w 87. minucie.

Tym samym spokojniejszą głowę przed czwartkowym spotkaniem będzie miała ekipa z Rzymu, która do awansu potrzebuje zwycięstwa lub remisu. Z kolei Ajax musi stanąć na wysokości zadania i wygrać co najmniej 2:0, aby móc cieszyć się z gry w kolejnym etapie rozgrywek.

Relacja i wynik na żywo meczu AS Roma - Ajax Amsterdam od godziny 21.00 na Polsatsport.pl.