Molly Lillard zamordowana przez męża. Była gwiazdą ligi

Siatkówka
Molly Lillard zamordowana przez męża. Była gwiazdą ligi
fot. PAP
Nie żyje Molly Lillard.

Wielka tragedia z udziałem siatkarki, byłej gwiazdy popularnej w USA ligi akademickiej. 28-letnia Molly Lillard została postrzelona przez męża we własnym domu. Później mężczyzna miał popełnić samobójstwo.

Do tragedii doszło w ostatnią niedzielę. Lillard została znaleziona przed własnym domem w Scottsdale około godziny 17. Na jej ciele widoczne były rany postrzałowe. Młoda kobieta natychmiast została przewieziona do szpitala, ale nie udało się jej uratować.


ZOBACZ TAKŻE: Nowy rozgrywający Zenita Kazań. Hitowy transfer


Policja wróciła na miejsce późnym wieczorem i odkryła, że mąż kobiety także nie żyje, a powodem śmierci - podobnie jak w przypadku Lillard - miało być postrzelenie. Zdaniem służb, wszystko wskazuje na samobójstwo rozszerzone.

 


Podczas strzelaniny w domu obecne było ośmiomiesięczne dziecko pary, ale - jak podają media - nie odniosło obrażeń i obecnie przebywa z rodziną.


Lillard to była gwiazda ligi akademickiej. Jako kapitan doprowadziła Middleton High School do dwóch turniejów stanowych. W 2012 roku razem z drużyną z Uniwersytetu Michigan dotarła do meczu o mistrzostwo, a ostatecznie zajęła drugie miejsce.

 

Jej ojciec to była legenda NFL Al Toon.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze