Grand Prix Portugalii: Powrót Króla. Transmisja na Polsatsport.pl

Moto
Grand Prix Portugalii: Powrót Króla. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP
Po 265 dniach nieobecności do padoku MotoGP wraca ośmiokrotny mistrz świata – Marc Marquez.

Po 265 dniach nieobecności do padoku MotoGP wraca ośmiokrotny mistrz świata – Marc Marquez. Chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak powrót tego zawodnika będzie przebiegał, szczególnie na tak trudnym torze jakim jest Portimao. Transmisja na Polsatsport.pl oraz IPLI.

MotoGP przez dziewięć miesięcy nieobecności Marka nie stało w miejscu. Mamy nowego mistrza świata, wielu nowych zwycięzców wyścigów i niezwykle ciasną stawkę, co pokazał ostatni wyścig w Katarze. W ośmiu sekundach zmieściło się na mecie aż 15 zawodników. Czy w nowej rzeczywistości MotoGP, Marc Marquez odnajdzie komfort i wróci na szczyt?

 

Większość zawodników twierdzi, że Hiszpan błyskawicznie wróci do formy. Jednak nie będzie mu łatwo w walce z nowym liderem klasyfikacji generalnej - Johannem Zarco, który nie kryje radości z bycia na czele mistrzostw.

 

ZOBACZ TAKŻE: MotoGP: Marc Marquez dostał zielone światło i wraca do rywalizacji!

 

Już teraz możemy zacierać ręce na pojedynek Ducati vs. Yamaha vs. Suzuki. Mir z Rinsem zapewne będą chcieli zatrzeć złe wrażenie po ostatniej wizycie w Portimao. Podobnie rzecz się ma z fabrycznym Ducati i niefrasobliwym zachowanie Millera w walce z mistrzem świata Joanem Mirem. Wiele do udowodnienia będą mieli zawodnicy Petronas Yamaha, którzy błyskawicznie będą chcieli zapomnieć o GP Kataru i Doha.

 

Odliczamy zatem minuty do startu Grand Prix Portugalii. I czekamy na Króla.

 

Transmisja sesji treningowych na Polsatsport.pl oraz IPLI. Początek o 10:50. Wyścigi dodatkowo na Polsat Sport News.

 

PN, Grzegorz Jędrzejewski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze