Wzruszające słowa Wilfredo Leona do Vitala Heynena. "Wiele się od ciebie nauczyłem"

Siatkówka
Wzruszające słowa Wilfredo Leona do Vitala Heynena. "Wiele się od ciebie nauczyłem"
fot. Cyfrasport
Wilfredo Leon podziękował Vitalowi Heynenowi za lata współpracy w Perugii.

Vital Heynen nie jest już trenerem Sir Safety Conad Perugia. Belgijski szkoleniowiec reprezentacji Polski został jednak godnie pożegnany przez swoich zawodników, m.in. Wilfredo Leona, który skierował wzruszające słowa do doświadczonego menedżera.

Leon i Heynen mogą wciąż współpracować ze sobą w reprezentacji Polski, ale na niwie klubowej - przynajmniej w najbliższym czasie, będzie o to bardzo trudno. Dlatego Kubańczyk z polskim paszportem postanowił skierować kilka słów do Belga na pożegnanie.

 

Zobacz także: Kulisy zwolnienia Heynena. „To miał być szok”, teraz czas na Grbicia?

 

- Dziękuję ci za wszystkie wskazówki i wsparcie, które mi przekazałeś przez te dwa lata. Wiele się od ciebie nauczyłem. Niektórzy mówili mi, że ciężko będzie nam spędzać tyle czasu ze sobą, wszak pracujemy również w reprezentacji. Ale wciąż żyjemy i nie było tak źle (śmiech). Widzimy się niedługo w Spale i mam nadzieję, że jeszcze coś razem wygramy w tym roku - skwitował Leon w mediach społecznościowych.

 

 

51-letni Heynen to wielce utytułowany trener, który na swoim koncie posiada przede wszystkim mistrzostwo świata wywalczone z naszą reprezentacją w 2018 roku. Z sukcesami pracował także w klubach niemieckich, belgijskich oraz francuskich. Z włoską Perugią dwukrotnie sięgnął po Superpuchar Italii.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze