Klemen Cebulj zdradził, co było powodem przedłużenia kontraktu z Asseco Resovią Rzeszów

Siatkówka
Klemen Cebulj zdradził, co było powodem przedłużenia kontraktu z Asseco Resovią Rzeszów
fot. PAP
Klemen Cebulj podpisał z Asseco Resovią rzeszów dwuletnią umowę – do końca sezonu 2022/23

W piątek Asseco Resovia Rzeszów poinformowała, że Klemen Cebulj przedłużył kontrakt z drużyną z Podkarpacia do końca sezonu 2022/23. - Bardzo podoba mi się wszystko, co jest związane z Resovią. Lubię miasto, lubię klub między innymi za organizację. Na pewno trener też miał wpływ na tę decyzję - powiedział słoweński przyjmujący.

Cebulj do Rzeszowa trafił w ubiegłym roku. Mimo że obecny sezon nie był wybitny w wykonaniu klubu z Podkarpacia, to sam przyjmujący prezentował się bardzo dobrze. Do tego ambicje personalne na kolejny są bardzo obiecujące. - Głównym powodem było to, że bardzo podoba mi się wszystko, co jest związane z Resovią. Lubię miasto, lubię klub między innymi za organizację. Od pierwszego dnia, kiedy tu przyjechałem, bardzo się cieszyłem, że jestem w Polsce - zaznaczył Cebulj i zdradził, że władzom klubu zależało, aby został w Rzeszowie. - Od samego początku klub był zainteresowany przedłużeniem ze mną kontraktu i ta decyzja nie była dla mnie trudna. Nie zwlekałem zbyt długo, porozmawiałem tylko z rodziną. Wszyscy jesteśmy tutaj szczęśliwi – podsumował słoweński siatkarz.

 

ZOBACZ TAKŻE: Cebulj przedłużył kontrakt z Asseco Resovią!

 

Jeszcze w trakcie sezonu zespół z Rzeszowa przedłużył kontrakt ze szkoleniowcem Alberto Giulianim. - Na pewno trener miał wpływ na tę decyzję. Mogę powiedzieć, że mamy bardzo dobre relacje zarówno na boisku, jak i poza nim. Tym bardziej było mi łatwiej postanowić, żeby tu zostać i kontynuować pracę z Giulianim - zakończył trzeci najlepiej punktujący gracz PlusLigi.

 

 

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie