Rafał Jackiewicz miał wypadek samochodowy (ZDJĘCIA)

Sporty walki
Rafał Jackiewicz miał wypadek samochodowy (ZDJĘCIA)
fot. Facebook

Rafał Jackiewicz nie będzie najlepiej wspominał sobotniego poranka. Polski pięściarz miał stłuczkę, podczas której w znaczącym stopniu ucierpiał jego samochód, co pokazał na swoich mediach społecznościowych.

"Jak ktoś by chciał przytulić, przygarnąć, powozić po mieście, to jestem do dyspozycji" - taki wpis Jackiewicza na portalu Facebook mogli ujrzeć jego znajomi oraz ci, którzy obserwują jego profil. Dlaczego? Jeden z najbardziej doświadczonych polskich pięściarzy miał stłuczkę, podczas której ucierpiało jego BMW. Jak widać na fotografiach, samochód jest na tyle uszkodzony, że jego dalsze użytkowanie na ten moment jest niemożliwe.

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko Tyson. Kolejna legenda wznawia karierę!

Wygląd na to, że podczas stłuczki na szczęście nikt nie ucierpiał. W jednym z kolejnych wpisów Jackiewicz zamieścił nagranie, na którym widać, jak porusza się innym pojazdem.

 

 
44-letni "Wojownik" na zawodowych ringach występuje od 2001 roku, dzięki czemu jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich pięściarzy. Łącznie stoczył aż 80 pojedynków, z których ponad 50 wygrał. W ostatniej walce musiał uznać wyższość Łukasza Staniocha, przegrywając z młodszym rywalem na gali Babilon Boxing Show.

W 2014 roku próbował swoich sił w MMA, jednak w debiucie przegrał z Marcinem Parchetą podczas gali KSW 28.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie