TAURON Liga: Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Trwa zacięta walka między Developresem SkyRes Rzeszów a Grupa Azoty Chemikiem Police. Oba dotychczasowe spotkania finałowe pomiędzy tymi drużynami zakończyły się tie-breakiem. W pierwszym starciu górą były rzeszowianki, w drugim lepiej w końcówce zagrały siatkarki mistrza Polski. Na razie trudno wskazać faworyta do złotego medalu Tauron Ligi, ale pewne jest, że w sobotę czeka nas kolejne emocjonujące widowisko. Relacja i wynik na żywo meczu Developres - Chemik na Polsatsport.pl.

Za nami dwa mecze finałowe, po których trudno jednogłośnie wskazać faworyta. Rywalizacja na tym etapie toczy się do trzech zwycięstw, na ten moment jej stan wynosi 1-1. Oba spotkania między Developresem a Chemikiem były niezwykle zacięte i wyczerpujące. Zakończyły się dopiero po tie-breaku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarki Chemika wyrównały stan rywalizacji w finale

 

Na własnym terenie lepsze okazały się podopieczne Stephane'a Antigi, natomiast w Policach siatkarki prowadzone przez Ferhata Akbasa. Teraz rywalizacja powraca do Rzeszowa.

 

- Myślę, że finałową rywalizację wygra zespół, który zdoła się lepiej regenerować. To jest bowiem dla obu drużyn 10-12 godzinna droga i nieprzespana noc po kolejnych meczach. To jednak jest finał, tu nikt się nie położy. Po tej wygranej, zwłaszcza że osiągnęłyśmy ją w takich okolicznościach, do Rzeszowa pojedziemy podbudowane - powiedziała po drugim spotkaniu rozgrywająca Chemika Marlena Kowalewska.

 

Czy w sobotę również będzie potrzebny piąty set do wyłonienia zwycięzcy? Przekonamy się niebawem.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze