Serie A1: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Perugia. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Serie A1: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Perugia. Transmisja w Polsacie Sport Extra
Fot. PAP
Wilfredo Leon

Cucine Lube Civitanova i Sir Safety Perugia rozegrają drugi mecz finałowej rywalizacji we włoskiej Serie A1. Pierwsze spotkanie padło łupem siatkarzy z Civitanovy. Jak będzie tym razem? Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Perugia o godz. 18:00 w Polsacie Sport Extra.

Czas na wielkie siatkarskie emocje we włoskiej Serie A1! Już w niedzielę w wielkim finale zagrają Cucine Lube Civitanova oraz Sir Safety Perugia z Wilfredo Leonem i Maciejem Muzajem w składzie.


ZOBACZ TAKŻE: Eksperci w szoku po zwolnieniu Vitala Heynena. "Nie spotkałam się z czymś takim"


Pierwsze spotkanie rywalizacji do trzech zwycięstw padło łupem Lube, które rozegrało świetny mecz, głównie za sprawą Robertlandy'ego Simona. Kubański środkowy zdobył aż 21 punktów i walnie przyczynił się do pierwszej wygranej swojej ekipy.


Prawdziwe trzęsienie ziemi po porażce przeżył z kolei klub z Perugii. Dzień po przegranej zwolniono trenera Vitala Heynena, a jego miejsce zajął asystent Carmine Fontana. Wiadomość mogła być szokująca dla polskich kibiców, zwłaszcza że zwolniony Belg jest selekcjonerem reprezentacji Polski, a w Perugii współpracował przecież z kadrowiczami Leonem i Muzajem. Zdaniem włoskich mediów w ostatnim czasie napięcie między szkoleniowcem, a drużyną było jednak na tyle duże, że właściciele klubu zdecydowali się na drastyczne kroki.


ZOBACZ TAKŻE: Kulisy zwolnienia Heynena. „To miał być szok”, teraz czas na Grbicia?


Czy zwolnienie Heynena będzie odpowiednim bodźcem dla drużyny z Perugii, która ewidentnie przeżywa w ostatnim czasie sportowy kryzys? Przekonamy się już w niedzielę.


Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Perugia o godz. 18:00 w Polsacie Sport Extra.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze