Tauron 1. Liga siatkarzy: LUK Politechnika Lublin – Gwardia Wrocław. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszym spotkaniu półfinału Tauron 1. Ligi siatkarze LUK Politechniki podejmą Gwardię. Rywalizacja w tej rundzie play-off toczy się do dwóch zwycięstw. Relacja na żywo z meczu LUK Politechnika Lublin – Gwardia Wrocław na Polsatsport.pl.

LUK Politechnika Lublin to triumfator fazy zasadniczej. W ćwierćfinale rywalem podopiecznych trenera Dariusza Daszkiewicza był Mickiewicz Kluczbork. Ósma drużyna fazy zasadniczej postawiła faworytom trudne warunki i lubinianie dopiero w trzecim meczu przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę (3:1, 2:3, 3:2).

 

Zobacz także: BKS Visła Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała. Relacja na żywo

 

Gwardia Wrocław w fazie zasadniczej zajęła piąte miejsce. W 1/4 finału rywalizowała z ekipą Exact Systems Norwid Częstochowa. Wygrała na wyjeździe 3:0, a u siebie 3:2 i zameldowała się w najlepszej czwórce.

 

W fazie zasadniczej (7. kolejka, 8 grudnia), LUK Politechnika Lublin wygrała u siebie z Gwardią 3:0, a nagrodę MVP zgarnął Grzegorz Pająk. W drugiej rundzie eWinner Gwardia Wrocław uległa lublinianom 0:3; MVP: Szymon Romać.

 

Relacja na żywo z meczu LUK Politechnika Lublin – Gwardia Wrocław w niedzielę 18 kwietnia od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie