Jakub Żulczyk gościem Faux Paux w Polsat Games

E-sport
Jakub Żulczyk gościem Faux Paux w Polsat Games
fot. Materiały prasowe
Jakub Żulczyk będzie gościem kolejnego programu Faux Paux.

Znany pisarz Jakub Żulczyk będzie gościem najnowszego odcinka magazynu Faux Paux. Premiera programu odbędzie się w poniedziałek 19 kwietnia o godzinie 17:00 w Polsat Games.

Jakub Żulczyk to jedno z najgorętszych nazwisk polskiej kultury popularnej. Dziennikarz, scenarzysta oraz autor takich powieści, jak „Ślepnąc od świateł” czy „Wzgórze psów” to prywatnie także wielki fan gier wideo. W poniedziałek 19 kwietnia o godzinie 17:00 Jakub Żulczyk opowie o swojej pasji w najnowszym wydaniu magazynu Faux Paux.

 

Faux Paux to autorski program Radosława Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego. Pierwszy jest Redaktorem Naczelnym Polsatu Games i prowadzącym poranne pasmo radia MUZO.FM. Drugi z twórców Faux Paux to autor gier wideo, a w przeszłości dziennikarz i recenzent. W każdym odcinku magazynu prowadzący rozmawiają z ciekawymi i nieszablonowymi postaciami ze świata gier wideo, esportu i popkultury. Program stanowi też cotygodniowy przegląd branżowych wydarzeń, a jego znakami rozpoznawczymi są humor i swobodna atmosfera połączone z merytoryką na najwyższym poziomie.

 

Nowe odcinki magazynu Faux Paux mają premierę w poniedziałki o godzinie 17:00 w Polsat Games. Powtórkę wydania z Jakubem Żulczykiem w roli głównej obejrzeć będzie można w środę 21 kwietnia o godzinie 22:00.

 

Oglądaj w akcji najlepszych esportowców na świecie. Śledź polskie i międzynarodowe rozgrywki w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy FIFA 20. Dowiedz się więcej dzięki programom, w którym eksperci rozłożą na czynniki pierwsze wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata esportu. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dzięki rzetelnym recenzjom sprzętu i gadżetów. Baw się, oglądając programy rozrywkowe z gwiazdami internetu, kultowe seriale anime, czy talk-show z udziałem twórców gier. Włącz Polsat Games i zobacz, co jest grane!

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie