PlusLiga: Marcin Komenda zostaje w Stali Nysa

Siatkówka
PlusLiga: Marcin Komenda zostaje w Stali Nysa
fot. Cyfrasport
Marcin Komenda (nr 4) zostaje w Stali Nysa.

Reprezentacyjny rozgrywający Marcin Komenda w sezonie 2021/2022 nadal będzie grać w Stali Nysa - poinformował w poniedziałek klub. Dla siatkarza będzie to drugi sezon spędzony w zespole z woj. opolskiego.

"Cieszę się, że w przyszłym sezonie dalej będę reprezentował barwy żółto-niebieskich. Czuję się tutaj bardzo dobrze. Miasto jest urokliwe, a klub jest dobrze zorganizowany. Hala i siłownia jest w jednym miejscu. Mamy świetne warunki do tego, żeby się rozwijać. Liczę, że w przyszłym sezonie spełnimy pokładane w nas oczekiwania i wspólnie będziemy mogli radować się po naszych meczach. Patrząc na wizję klubu widać, że idzie to wszystko w dobrym kierunku" - powiedział zawodnik cytowany na oficjalnej stronie klubowej.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Jastrzębski Węgiel mistrzem Polski siatkarzy!

 

Stal Nysa w sezonie 2020/2021 była beniaminkiem ekstraklasy. Zakończyła rozgrywki po fazie zasadniczej. W tabeli zajęła 13. miejsce. Utrzymała się na tym poziomie rozgrywek, ale nie wzięła udziału w fazie play off.

 

Wcześniej nowe umowy z klubem z Nysy podpisali: Moustapha M’Baye (środkowy), Patryk Szczurek (rozgrywający) i Maciej Zajder (środkowy). 

agb, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze