Fortuna 1 Liga: GKS Tychy – Radomiak Radom. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

We wtorek GKS Tychy czeka wyjątkowy mecz. Wszystko za sprawą 50. urodzin klubu wypadających w dzień spotkania 25. kolejki Fortuna 1 Ligi. Rywalem podopiecznych Artura Derbina będzie Radomiak Radom. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

20 kwietnia 1971 roku został założony klub GKS Tychy. W okrągłą, 50. rocznicę powstania tyszanie z tej okazji rozegrają mecz z Radomiakiem. Chociaż to tylko ligowe spotkanie, to jego stawka jest dosyć wysoka. Tyszanie znajdują się na piątej pozycji, gwarantującej baraże o Ekstraklasę. Ich rywale są na trzecim miejscu w tabeli, dlatego zwycięzca wtorkowego spotkania znacznie przybliży się do wywalczenia celu, jakim jest awans.
Mecz odbędzie się w wyjątkowej oprawie. Piłkarze GKS-u wystąpią w specjalnych strojach retro, nawiązujących do początków zespołu. Na trybunach kibice rozstawili specjalną oprawę i chociaż nie będą mogli być obecni na trybunach, to ich wsparcie dla piłkarzy będzie widoczne. Nie zapominajmy jednak, że najważniejsze przy okazji tego spotkania będzie zdobycie kompletu punktów.
 
Radomianie z pewnością będą chcieli popsuć święto gospodarzy. Po serii czterech zwycięstw z rzędu są faworytem spotkania, a ewentualna wygrana znacząco, by ich przybliżyła do upragnionego awansu. Do drugiego Górnika Łęczna tracą zaledwie trzy punkty, mając do rozegrania dwa mecze więcej.
 
Relacja i wynik na żywo z meczu GKS Tychy – Radomiak Radom od godziny 17:40 na Polsatsport.pl.
MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze