TAURON Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP
Jak zakończy się czwarte spotkanie finałowe?

Finał TAURON Ligi zmierza ku końcowi. Być może już we wtorek wyłonione zostaną mistrzynie Polski. Aby tak się stało, Grupa Azoty Chemik Police musi po raz trzeci pokonać Developres SkyRes Rzeszów. Czy podopieczne Ferhata Akbasa będą mogły świętować zdobycie tytułu na własnym terenie? Transmisja czwartego meczu finałowego TAURON Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

Rywalizacja w finale TAURON Ligi jest niezwykle zacięta. Wszystkie dotychczasowe spotkania zakończyly się po tie-breaku, a wszystkie piąte sety z wynikiem 15:13!

 

Pierwszy mecz finałowy padł łupem rzeszowianek, które w kolejnym starciu miały ogromną szansę na powiększenie przewagi. Siatkarki z Podparpacia prowadziły już 2:0, ale ostatecznie nie udało im się pokonać podopiecznych trenera Akbasa. W trzecim, nierównym spotkaniu, gdzie zespoły grały dobrze w jednej partii, aby w kolejnej oddać inicjatywę, znowu triumfowały policzanki. To oznacza, że mogą przypieczętować zdobycie tytułu już we wtorek, na swoim boisku.

 

ZOBACZ TAKŻE: TAURON Liga: Siatkarki ŁKS wciąż w grze o brązowy medal

 

- Teraz na pewno z wielką nadzieją i motywacją podejdziemy do trzeciego, i mam nadzieję, ostatniego starcia - mówiła środkowa Chemika Police Agnieszka Kąkolewska.

 

Grupa Azoty Chemik Police to aktualne mistrzynie Polski. "Chemiczki" w ciągu siedmiu ostatnich sezonów aż sześć razy mogły pochwalić się zdobyciem złotego krążka. Jedynie w sezonie 2018/2019 plany pokrzyżował im ŁKS Commercecon Łódź. Czy i tym razem siatkarki z północy Polski potwierdzą swoją dominację, a może przeszkodzi im bardzo dobrze dysponowany Developres SkyRes Rzeszów?

 

Transmisja meczu Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze