Magazyn #7strefa: Rozstrzygnięcia w PlusLidze i Tauron Lidze

Siatkówka
Magazyn #7strefa: Rozstrzygnięcia w PlusLidze i Tauron Lidze
fot. Polsat Sport

Przed nami kolejny odcinek siatkarskiego magazynu #7strefa. Głównymi tematami programu będą rozstrzygnięcia w PlusLidze i Tauron Lidze, porozmawiamy również o finale Ligi Mistrzów. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek od godziny 16.00.

W piątkowym magazynie #7strefa gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Joanna Kaczor-Bednarska i Wojciech Drzyzga. Głównym tematem będą rozstrzygnięcia w Pluslidze i Tauron Lidze. Poznaliśmy mistrza Polski siatkarzy (Jastrzębski Węgiel) oraz siatkarek (Grupa Azoty Chemik Police).

 

W programie porozmawiamy również o zbliżającym się wielkimi krokami finale Ligi Mistrzów. W decydującym starciu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z włoskim klubem Itas Trentino, a mecz zostanie rozegrany w Weronie.

 

Zobacz także: ZAKSA – Trentino w finale Ligi Mistrzów. Kiedy mecz?

 

Połączymy się z prezesem Jastrzębskiego Węgla Adamem Gorolem, prezesem Grupy Azoty Chemika Police Pawłem Frankowskim oraz przyjmującym Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aleksandrem Śliwką. Wyemitujemy też wywiady z trenerem PGE Skry Bełchatów Michałem Mieszko Gogolem i gwiazdą Chemika Jovaną Brakocević-Canzian.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek 23 kwietnia od godziny 16.00.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze