KSW 60: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
KSW 60: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online
fot. KSW
Tomasz Narkun wystąpi w walce wieczoru KSW 60.

Bohaterowie KSW 60, zanim wejdą do klatki, spotkają się podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Będzie to okazja, by po raz ostatni spojrzeli sobie w oczy. Transmisja ceremonii ważenia przed galą KSW 60 na Polsatsport.pl i Polsacie Sport Fight.

W walce wieczoru KSW 60 zmierzą się Phil De Fries (19-6, 3 KO, 12 SUB) i Tomasz Narkun (18-3, 3 KO, 14 SUB. Będzie to pojedynek dwóch mistrzów, przy czym stawką będzie pas mistrza w kategorii ciężkiej należący do tego pierwszego. Między zawodnikami iskrzyło już w czwartek, gdy gościli w magazynie Koloseum. Czy podobnie będzie podczas ceremonii ważenia?

 

ZOBACZ TAKŻE: Izu Ugonoh nie lubi narzekania kibiców

 

W piątek face to face spotkają się także Marian Ziółkowski (22-8, 6 KO, 12 SUB) i Maciej Kazieczko (7-1, 4 KO), którzy stoczą walkę o pas mistrza w kategorii lekkiej. Oprócz nich zobaczymy m.in. Izu Ugonoha (1-0. 1 KO), Patryka Kaczmarczyka (6-0, 1 KO, 2 SUB), Aleksandara Ilicia (12-4, 8 KO, 2 SUB) czy Aleksandrę Rolę (3-1, 1 KO).

 

Transmisja ceremonii ważenia przed galą KSW 60 na Polsatsport.pl, w Polsacie Sport Fight i Ipla.tv. Początek o godz. 18:00.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie