Ligue 1: Gol Arkadiusza Milika w wygranym meczu z Reims (WIDEO)

W piątek Arkadiusz Milik zdobył swoją kolejną bramkę w barwach Olympique Marsylia.

Arkadiusz Milik zdobył bramkę dla Olympique Marsylia w wygranym z Remis 3:1 wyjazdowym meczu 34. kolejki francuskiej ekstraklasy piłkarskiej. To jego piąty ligowy gol w barwach ekipy, do której przeniósł się w styczniu z Napoli.

Prowadzenie gospodarzom w 38. minucie dał Nathanael Mbuku, ale później trafiali już tylko goście. W 41. minucie wyrównał Dimitri Payet, a jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Milik, który z bliska wykończył jego dośrodkowanie.

W 76. minucie swoją drugą bramkę zdobył Payet, ustalając wynik spotkania. Nieco wcześniej czerwoną kartką ukarany został obrońca Reims Wout Faes.

Milik do siatki trafił jeszcze w 81. minucie, ale po analizie VAR sędzia gola nie uznał z powodu pozycji spalonej.

W tabeli drużyna Polaka zajmuje piąte miejsce.