Dyrektor sportowy Rakowa gościem Cafe Futbol

Piłka nożna
Dyrektor sportowy Rakowa gościem Cafe Futbol
fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

W kolejnej odsłonie Cafe Futbol gośćmi Bożydara Iwanowa będą dyrektor sportowy Rakowa Częstochowa Paweł Tomczyk oraz były piłkarz czerwono-niebieskich Adam Czerkas. W studiu nie zabraknie stałych ekspertów Romana Kołtonia oraz Cezarego Kowalskiego. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W ostatnim tygodniu piłkarski świat został poddany ciężkiej próbie. Największe kluby świata ogłosiły powstanie Superligi, rozgrywek, które miały zrewolucjonizować europejskie puchary. Decyzja ta wywołała ogromną burzę w środowisku, które stanowczo zaprotestowało. Przeciwko powstaniu tych rozgrywek była nie tylko UEFA, ale również kibice, piłkarze i znani eksperci. W naszym programie z pewnością nie zabraknie dyskusji na ten temat.

Zobacz także: PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa zaliczył udany powrót na swój stadion

Ponadto w Cafe Futbol skupimy się na krajowym podwórku głównie za sprawą zaproszonych gości. Przy okazji wizyty dyrektora sportowego Rakowa poruszymy temat drużyny z Częstochowy. W piątek czerwono-niebiescy powrócili na swój stadion, gdzie pokonali Śląska Wrocław 2:0. Przed nimi również arcyważne spotkanie w finale Fortuna Pucharu Polski, gdzie zmierzą się z Arką Gdynia. Jakie są plany i oczekiwania drużyny na ostatniej prostej sezonu? W niedzielne popołudnie postaramy się znaleźć odpowiedź na to i inne pytania związane z drużyną Marka Papszuna.

Przez ostatnie dni UEFA podjęła wiele istotnych decyzji. Wiemy, że jej wiceprezydentem został prezes PZPN Zbigniew Boniek. Dostaliśmy również garść istotnych informacji w sprawie przełożonego Euro 2020. Znane są już miasta, w jakich Biało-Czerwoni rozegrają spotkania, a także skład sędziowski na najważniejszą imprezę na Starym Kontynencie. Z tej okazji połączymy się z Szymonem Marciniakiem, sędzią międzynarodowym, który nieoczekiwanie nie pojedzie na tegoroczne mistrzostwa Europy.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze