Fortuna 1 Liga: Apklan Resovia - Zagłębie Sosnowiec. Relacja i wynik na żywo

W jednym z sobotnich meczów 26. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Apklan Resovii będą gościć na własnym stadionie drużynę Zagłębia Sosnowiec. Obie ekipy plasują się w dole tabeli i pilnie potrzebują punktów. Relacja i wynik na żywo meczu Apklan Resovia - Zagłębie Sosnowiec od godziny 16.00 na Polsatsport.pl.

W minionej kolejce podopieczni Radosława Mroczkowskiego pokonali na własnym stadionie Stomil Olsztyn 1:0, a decydującą bramkę w 85. minucie spotkania zdobył Bartosz Jaroch, dla którego było to trzecie trafienie w rundzie wiosennej, w barwach Resovii. Tym samym rzeszowianie pozostają niepokonani od sześciu spotkań, a bilans drużyny w tym czasie to trzy wygrane oraz trzy remisy.

Zagłębie w ostatniej kolejce podzieliło się punktami z GKS Bełchatów, remisując 1:1. Spotkanie zaczęło się lepiej dla podopiecznych Kazimierza Moskala, którzy już w 3. minucie wyszli na prowadzenie, jednak w 83. minucie goście z Bełchatowa doprowadzili do wyrównania, a wynik meczu nie uległ zmianie do końca spotkania.

W ligowej tabeli wyżej znajduje się Resovia, która z 24 punktami na koncie zajmuje 15. pozycję. Goście sobotniego spotkania plasują się oczko niżej, mając 20 punktów. Nic zatem dziwnego, że mecz w Rzeszowie będzie bardzo ważny, zarówno dla jednaj, jak i drugiej ekipy.

W pierwszym meczu, jaki został rozegrany na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, lepsza okazała się Resovia, która zwyciężyła 0:2. Jak będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo meczu Apklan Resovia - Zagłębie Sosnowiec od godziny 16.00 na Polsatsport.pl.