KSW 60: Aleksandar Ilić znokautował Adriana Dudka (WIDEO)

Sporty walki

Aleksandar Ilić (13-4, 9 KO, 2 Sub) znokautował Adriana Dudka (5-2, 4 KO, 1 Sub) na gali KSW 60. "Joker" pokonał Polaka w pierwszej rundzie.

Walka trwała niecałe cztery minuty i toczyła się w stójce. Pewniej w tej płaszczyźnie czuł się Ilić, który celniej trafiał swojego przeciwnika. Koniec nadszedł po tym, jak Ilić - w swoim stylu - próbował trafić wysokim kopnięciem, ale trafił mocnym lewym ciosem z ręki. Dudek trafił po nim na deski, gdzie "Joker" dokończył robotę i wygrał przed czasem.

Ilić przerwał tym samym kiepską passę dwóch porażek z rzędu. Na KSW 51 musiał uznać wyższość Cezarego Kęsika, a na KSW 55 - Michała Materli. W debiucie w KSW niespodziewanie pokonał Damiana Janikowskiego na KSW 51, nokautując "Damiano" w trzeciej odsłonie.

Skrót walki Aleksandar Ilić - Adrian Dudek:

Aleksandar Ilić (13-4, 9 KO, 2 Sub) pokonał Adriana Dudka (5-2, 4 KO, 1 Sub) przez TKO, runda 1