KSW 60: O której godzinie? Kiedy gala?

Sporty walki
KSW 60: O której godzinie? Kiedy gala?
fot. KSW
KSW 60: O której godzinie rozpocznie się gala?

W sobotę odbędzie się gala KSW 60. W walce wieczoru zmierzą się Phil De Fries i Tomasz Narkun. Będzie to pojedynek dwóch mistrzów, w którym stawką będzie pas w kategorii ciężkiej. O której godzinie rozpocznie się gala KSW 60?

Narkun nie ma sobie równych w kategorii półciężkiej. Odkąd wywalczył pas w październiku 2015 roku, bronił go pięciokrotnie. W międzyczasie dwa razy pokonał legendarnego Mameda Khalidova. W marcu 2019 roku próbował odebrać pas mistrza kategorii ciężkiej De Friesowi. Anglik był lepszy w każdej rundzie, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów. Nadszedł więc czas na wielki rewanż.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie i jak obejrzeć transmisję KSW 60?

 

W co-main evencie także zobaczymy walkę o pas w kategorii lekkiej. Marian Ziółkowski stanie do pierwszej obrony. Trofeum spróbuje mu odebrać Maciej Kazieczko, który może się pochwalić serią czterech zwycięstw. - Po zdobyciu pasa byłem przekonany, że moim kolejnym przeciwnikiem będzie Borys Mańkowski lub Maciek. Pierwszy z nich nabawił się ostatnio kontuzji, więc naturalnym wyborem był właśnie drugi. Wiadomo, że jest on znakomitym zapaśnikiem, ale wydaje mi się, że będzie próbował okazać swoją wyższość w stójce, co z kolei będzie mi bardzo odpowiadało - zauważył "Golden Boy".

 

Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Izu Ugonoha z Markiem Samociukiem. To już trzeci rywal byłego pięściarza. Wcześniej zestawiano go z Thomasem Narmo i Ugurem Ozkaplanem, jednak obaj wypadli z karty walk. - Uważam, że to dobry zawodnik. Najważniejsze, że walka się odbędzie. W pewnym momencie były nawet informacje, że trzeba będzie przełożyć pojedynek. Byłoby to dla mnie krzywdzące, bo tyle miesięcy pracy poszłoby na marne. To mocno podcięłoby mi skrzydła - powiedział Ugonoh.

 

We wcześniejszych pojedynkach zmierzą się Michał Sobiech z Patrykiem Kaczmarczykiem, Aleksandar Ilić z Adrianem Dudkiem, Krzysztof Klaczek z Vojto Barborikiem, Aleksandra Rola z Karoliną Wójcik, Kacper Koziorzębski z Ionem Surdu oraz Jakub Wikłacz z Patrykiem Surdynem.

KSW 60: O której godzinie?

Gala KSW 60 odbędzie się w sobotę 24 kwietnia. Początek zaplanowano na godzinę 20:00.

 

Transmisja KSW 60 w systemie PPV.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie