KSW 60: Narkun - De Fries II. Transmisja w PPV

Sporty walki
KSW 60: Narkun - De Fries II. Transmisja w PPV
fot. KSW
Transmisja KSW 60 w PPV.

W sobotę odbędzie się KSW 60! W walce wieczoru wystąpią Phil De Fries i Tomasz Narkun. Stawką będzie mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Transmisja KSW 60 w systemie PPV. Gdzie i jak obejrzeć galę? Jak zamówić dostęp? Sprawdźcie szczegóły transmisji TV i streamu online KSW 60!

De Fries i Narkun to mistrzowie odpowiednio kategorii ciężkiej i półciężkiej. W sobotę zmierzą się po raz drugi. Ich pierwsza walka odbyła się w marcu 2019 roku na KSW 47. Anglik był zdecydowanie lepszy, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów. W rewanżu, podobnie jak przy okazji poprzedniej walki, stawką będzie pas kategorii ciężkiej należący do De Friesa.

 

Bohaterowie walki wieczoru KSW 60 nie szczędzili sobie uszczypliwości przed walką. - Już wszystko zostało powiedziane, daliśmy trochę do pieca, powyzywaliśmy się, wszystko ładnie i pięknie... Teraz pozostało tylko pokazać swoje umiejętności w klatce KSW, wygra lepszy, wygra sport - stwierdził Narkun.

 

- To on nie wytrzymał ciśnienia i uciekł się do trash talku, ale nie wiem czemu to zrobił, bo jest w tym tragiczny... Niby chce byś śmieszny, ale za każdym razem sam wystawia się na pośmiewisko i dostaje pocisk - podsumował De Fries.

 

W co-main KSW 60 evencie dojdzie do ekscytującego starcia Mariana Ziółkowskiego z Maciejem Kazieczką. Dla "Golden Boya" będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa w kategorii lekkiej. - Największą presję odczuwałem przed pojedynkiem z Romanem Szymańskim, ponieważ w przeszłości już raz z nim przegrałem, w dodatku stawką był pas kategorii lekkiej. Myślałem sobie wtedy, że jeżeli po raz czwarty przegram walkę o tytuł, do tego drugi raz z tym samym przeciwnikiem, to może nie być kolorowo. Teraz muszę udowodnić, że jestem lepszy i zasługuję na to, by pas cały czas wisiał na moich biodrach - stwierdził Ziółkowski.

 

Na KSW 60 swoją drugą walkę w MMA stoczy Izu Ugonoh. Były pięściarz miał pierwotnie zmierzyć się z Thomasem Narmo, później z Ugurem Ozkaplanem, jednak ostatecznie czeka go starcie z walczącym w przeszłości na gołe pięści Markiem Samociukiem. - Najważniejsze, że walka się odbędzie. W pewnym momencie były nawet informacje, że trzeba będzie przełożyć pojedynek. Byłoby to dla mnie krzywdzące, bo tyle miesięcy pracy poszłoby na marne. To mocno podcięłoby mi skrzydła. Mamy jednak taką sytuację, cieszę się na walkę i cieszę się, że jest rywal - przyznał Ugonoh.

 

W KSW na nadchodzącej gali zadebiutuje uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w polskim MMA Patryk Kaczmarczyk. Czeka go trudna przeprawa. W klatce spotka się z Michałem Sobiechem, znanym z programu "Tylko Jeden". - To efektownie walczący i mocno bijący zawodnik. Trzeba uważać na jego ciosy. Fajnie, że jest ta walka, bo jest to zderzenie dwóch efektownych stylów. Wydaje mi się, że damy najlepszą walkę na gali KSW - powiedział Kaczmarczyk.

 

Na gali KSW 60 zobaczymy także pojedynki Aleksandar Ilić vs Adrian Dudek, Krzysztof Klaczek vs Vojto Barborik, Aleksandra Rola vs Karolina Wójcik, Kacper Koziorzębski vs Ion Surdu oraz Jakub Wikłacz vs Patryk Surdyn.

KSW 60 w PPV: Cena

Cena realizowanego wyłącznie w systemie pay-per-view (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.

KSW 60 w PPV: Godzina rozpoczęcia

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20:00.

KSW 60: Jak zamówić transmisję gali w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:


• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.


Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.


Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności.

KSW 60: Jak obejrzeć transmisję gali w IPLI?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 60, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie IPLA, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą, przelewem, BLIK-iem lub płatnościami Apple, w zależności od modelu urządzenia użytkownika.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie